Superior XF 29 Issue
Wystaw opinię o produkcie
Rower przetestowany w wyścigach Pucharu Świata. Najlepsza karbonowa rama ważąca 1717 gramów, wyścigowy napęd Shimano XT 1x12, zawieszenie DT Swiss o skoku 110 mm i 105 mm z blokadą sterowaną z karbonowej kierownicy, karbonowy zestaw kół DT Swiss, sztyca regulowana, stery Acros z systemem BlockLock. Opracowany wyłącznie po to, aby wycisnąć z Ciebie to, co najlepsze.
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Opis
Rama
| Rama | SU-01, Carbon MTB Race Pro, Advanced Race Geometry, Travel 100 mm, Tapered Head Tube, BB92, 3D alloy one piece link, Carbon swingarm, SR dropout, Boost Thru Axle 12x148 mm, Inner cable routing, Dropped seat post ready |
| Amortyzator | DT Swiss F232 ONE, Tapered, 15x110mm axle, 110mm travel |
| Amortyzator tył | DT Swiss R232 ONE, size 190x45mm, ODL |
| Wkład suportu | Race Face BB92, PressFit, shell 41x92mm |
| Główka | ACROS AZX-220 R4, ZS44/28.6 - ZS56/40, BlockLock 150° |
| Tylna oś | SB01, TA12x171.5, M12xP1.5x15.5L, Black |
Napęd
| Przekładnia | SHIMANO XTR SL-M9100-IR, RAPIDFIRE Plus, 12-speed |
| Tylna przerzutka | SHIMANO XTR RD-M9100, Shadow Plus Design |
| Zębatka | Race Face NEXT SL, 34T |
| Kaseta | SHIMANO XT CS-M8100, 12-speed, 10-51T |
| Łańcuck | SHIMANO XT CN-M8100 |
Hamulce
| Przedni hamulec | SHIMANO XTR M9100, hydraulic disc brake |
| Przednia tarcza | SHIMANO RT-MT800, 160mm |
| Hamulec tył | SHIMANO XTR M9100, hydraulic disc brake |
| Tarcza tył | SHIMANO RT-MT800, 160mm |
Koła
| Koło przód | DT Swiss XM 1700 SPLINE®, CL, 15x110mm, Tubeless Ready |
| Koło tył | DT Swiss XM 1700 SPLINE®, CL, 12x148mm, SH12, Tubeless Ready |
| Przednia opona | Schwalbe Racing Ray Evo, SuperGround, TL-Easy, 29x2.25", ADDIX SpeedGrip |
| Opona tylna | Schwalbe Racing Ralph Evo, SuperGround, TL-Easy, 29x2.25", ADDIX Speed |
Kokpit
| Mostek | ONE Race, Alloy, 31,8mm, -7° |
| Kierownica | ONE Race, Carbon, 31.8mm |
| Lewy chwyt | ONE Race, Lock-On |
| Prawy chwyt | ONE Race, Lock-On |
Części
| Siodełko | Fizi:k Terra Argo X5, Alloy |
| Dźwignia wspornika | SHIMANO SL-MT500-L, Seat post lever |
| Wspornik siodełka | Crankbrothers Highline 7 dropper post, 30.9mm |
| Zacisk wspornika | ONE CC-904A, 34.9mm, Full CNC mahined, Black |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Bezpieczeństwo produktu
Producent
BIKE FUN International s.r.o.
Areál Tatry 1445/2
742 21 Kopřivnice, Czechy
info@bikefunint.com Zgłoś problem z bezpieczeństwem produktu