Superior XF 9.2 DC
Wystaw opinię o produkcie
Rower trailowy z najwyższej jakości karbonową ramą, dopracowaną zarówno pod kątem designu, jak i przede wszystkim technicznych detali. Zawieszenie o skoku 130/130 mm zapewnia maksymalny komfort, co sprawia, że rower prowadzi się idealnie nawet w trudniejszym terenie, w czym pomaga także sztyca teleskopowa. Napęd Shimano Deore 1x12 oraz hydrauliczne, czterotłoczkowe hamulce Shimano gwarantują bezpieczeństwo. XF 9.2 to idealny partner w teren i na całodniowe wyprawy w dzicz.
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Opis
Rama
| Rama | SU-01, Carbon MTB Trail, Advanced Trail Geometry, Travel 130 mm, Tapered Head Tube, BB92, 3D alloy one piece link, Carbon swingarm, SR dropout, Boost 12x148 mm, Inner Cable Routing, dropper seat post ready |
| Amortyzator | RockShox 35 Silver TK, Tapered, SoloAir, 15x110mm axle, 130mm travel |
| Amortyzator tył | AF2 - Twin, LockOut Lever, size 190x51mm |
| Wkład suportu | SHIMANO BB-MT500PA, PressFit, shell 41x92mm |
| Główka | ACROS AZX-220 R4, ZS44/28.6 - ZS56/40, BlockLock 150° |
| Tylna oś | SB01, TA12x171.5, M12xP1.5x15.5L, Black |
Napęd
| Przekładnia | SHIMANO DEORE SL-M6100-IR, RAPIDFIRE Plus, 12-speed |
| Tylna przerzutka | SHIMANO DEORE RD-M6100, Shadow Plus Design |
| Zębatka | SHIMANO FC-MT510, 34T |
| Kaseta | SHIMANO DEORE CS-M6100, 12-speed, 10-51T |
| Łańcuck | SHIMANO DEORE CN-M6100 |
Hamulce
| Przedni hamulec | SHIMANO MT420, 4 piston, hydraulic disc brake |
| Przednia tarcza | SHIMANO SM-RT54, 180mm |
| Hamulec tył | SHIMANO MT420, 4 piston, hydraulic disc brake |
| Tarcza tył | SHIMANO SM-RT54, 180mm |
Koła
| Piasta Przednia | SHIMANO HB-TC500-15-B, 32H, CL, 15x110mm, THRU Type AXLE |
| Przednia Obręcz | WTB, KOM LIGHT TEAM i30, Disc, 32H, Tubeless Ready |
| Przednia opona | Schwalbe Wicked Will Performance, 29x2.40", ADDIX |
| Piasta tylna | SHIMANO FH-TC500-MS-B, 32H, CL, 12X148mm, THRU Type AXLE |
| Obręcz tylna | WTB, KOM LIGHT TEAM i30, Disc, 32H, Tubeless Ready |
| Opona tylna | Schwalbe Wicked Will Performance, 29x2.40", ADDIX |
| Szprychy | SAPIM Leader, Stainless Black |
| Nyple | SAPIM, Alloy |
Kokpit
| Mostek | ONE ICR, Alloy, 35mm, 0° |
| Kierownica | ONE Alloy, 12mm rise, 35mm |
| Lewy chwyt | ONE Race, Lock-On |
| Prawy chwyt | ONE Race, Lock-On |
Części
| Siodełko | Fizi:k Ridon X5, Alloy |
| Dźwignia wspornika | SHIMANO SL-MT500-L, Seat post lever |
| Wspornik siodełka | ONE Sport Dropper Post, Alloy, 30.9mm |
| Zacisk wspornika | ONE CC-080A, 34.9mm, Black |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Bezpieczeństwo produktu
Producent
BIKE FUN International s.r.o.
Areál Tatry 1445/2
742 21 Kopřivnice, Czechy
info@bikefunint.com Zgłoś problem z bezpieczeństwem produktu