Superior XF 9.7 DC
Wystaw opinię o produkcie
Rower trailowy zaprojektowany w jednym celu – dla maksymalnej frajdy. Geometria nowej, w pełni amortyzowanej ramy sprawia, że rower jest jeszcze bardziej zwrotny na zjazdach i stabilniejszy na stromych podjazdach. Napęd oparto na kombinacji grup Shimano XT i SLX. W terenie możesz polegać na zawieszeniu RockShox, aby cieszyć się każdym zjazdem. Bezpieczeństwo gwarantują czterotłoczkowe hamulce Shimano. Docenisz także stery Acros z systemem BlockLock oraz siodło Fizik z regulowaną sztycą.
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Opis
Rama
| Rama | SU-01.2, Carbon MTB DC , Advanced Down Country Geometry, Travel 130 mm, Integrated Cable routing, BB92, 3D alloy one pice link, Carbon swingarm, SR dropout, Boost Thru Axle 148x12 mm, Dropped seat post ready |
| Amortyzator | RockShox PIKE Ultimate Charger 3 RC2, Tapered, DebonAir+, 15x110mm axle, 130mm travel |
| Amortyzator tył | RockShox Deluxe Ultimate RCT, size 190x45mm |
| Wkład suportu | SHIMANO BB-MT500PA, PressFit, shell 41x92mm |
| Główka | ACROS AZX-1052S, ICR, ZS56/28.6 - ZS56/40, BlockLock 150°, Stainless Bearings |
| Tylna oś | SB02-LT, TA12x175.5, M12x1,0x14.5L, Light, Black |
Napęd
| Przekładnia | SHIMANO SLX SL-M7100-IR, RAPIDFIRE Plus, 12-speed |
| Tylna przerzutka | SHIMANO XT RD-M8100, Shadow Plus Design |
| Zębatka | SHIMANO XT FC-M8120, Hollowtech II, 34T |
| Kaseta | SHIMANO SLX CS-M7101, 12-speed, 10-51T |
| Łańcuck | SHIMANO DEORE CN-M6100 |
Hamulce
| Przedni hamulec | SHIMANO XT M8120, 4 piston, hydraulic disc brake |
| Przednia tarcza | SHIMANO SM-RT64, 180mm |
| Hamulec tył | SHIMANO XT M8120, 4 piston, hydraulic disc brake |
| Tarcza tył | SHIMANO SM-RT64, 180mm |
Koła
| Koło przód | DT Swiss M 1900 SPLINE®, CL, 15x110mm, Tubeless Ready |
| Koło tył | DT Swiss M 1900 SPLINE®, CL, 12x148mm, SH12, Tubeless Ready |
| Przednia opona | Schwalbe Wicked Will Evo, SuperGround, TL-Easy, 29x2.40", ADDIX SpeedGrip |
| Opona tylna | Schwalbe Wicked Will Evo, SuperGround, TL-Easy, 29x2.40", ADDIX SpeedGrip |
Kokpit
| Mostek | ONE ICR, Alloy, 35mm, 0° |
| Kierownica | ONE Alloy, 12mm rise, 35mm |
| Lewy chwyt | ONE Race, Lock-On |
| Prawy chwyt | ONE Race, Lock-On |
Części
| Siodełko | Fizi:k Ridon X5, Alloy |
| Dźwignia wspornika | SHIMANO SL-MT500-L, Seat post lever |
| Wspornik siodełka | ONE Sport Dropper Post, Alloy, 30.9mm |
| Zacisk wspornika | ONE CC-080A, 34.9mm, Black |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Bezpieczeństwo produktu
Producent
BIKE FUN International s.r.o.
Areál Tatry 1445/2
742 21 Kopřivnice, Czechy
info@bikefunint.com Zgłoś problem z bezpieczeństwem produktu