Superior XF 9.7 RC Carbon/Chrome
Wystaw opinię o produkcie
Górski rower z pełną amortyzacją wyposażony w fabrycznie nową ramę, która została sprawdzona przez mistrza olimpijskiego Jaroslava Kulhavego oraz zawodników podczas wyścigów Pucharu Świata. Idealne połączenie mocy i prędkości. Napęd oparto na wyścigowych grupach Shimano XT/SLX w systemie 1x12, a zawieszenie DT Swiss o skoku 110 mm z przodu i z tyłu posiada blokadę skoku. Rower wyposażono w lekki zestaw kół DT Swiss, sztycę teleskopową oraz stery Acros z systemem BlockLock. Całość opracowana z myślą o jednym celu – aby wycisnąć z Ciebie to, co najlepsze.
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Opis
Rama
| Rama | SU-01.2, Carbon MTB Race Pro, Advanced Race Geometry, Travel 110-120 mm, Integrated Cable routing, BB92, 3D alloy one pice link, Carbon swingarm, SR dropout, Boost Thru Axle 148x12 mm, Inner cable routing, Dropped seat post ready |
| Amortyzator | DT Swiss F232 ONE, Tapered, 15x110mm axle, 110mm travel |
| Amortyzator tył | DT Swiss R232 ONE, size 190x40mm, ODL |
| Wkład suportu | SHIMANO BB-MT500PA, PressFit, shell 41x92mm |
| Główka | ACROS AZX-781S, ICR, ZS56/28.6 - ZS56/40, BlockLock 150°, Stainless Bearings |
| Tylna oś | SB02-LT, TA12x175.5, M12x1,0x14.5L, Light, Black |
Napęd
| Przekładnia | SHIMANO SLX SL-M7100-IR, RAPIDFIRE Plus, 12-speed |
| Tylna przerzutka | SHIMANO XT RD-M8100, Shadow Plus Design |
| Zębatka | SHIMANO XT FC-M8120, Hollowtech II, 36T |
| Kaseta | SHIMANO SLX CS-M7101, 12-speed, 10-51T |
| Łańcuck | SHIMANO DEORE CN-M6100 |
Hamulce
| Przedni hamulec | SHIMANO XT M8100, hydraulic disc brake |
| Przednia tarcza | SHIMANO SM-RT64, 180mm |
| Hamulec tył | SHIMANO XT M8100, hydraulic disc brake |
| Tarcza tył | SHIMANO SM-RT64, 160mm |
Koła
| Koło przód | DT Swiss M 1900 SPLINE®, CL, 15x110mm, Tubeless Ready |
| Koło tył | DT Swiss M 1900 SPLINE®, CL, 12x148mm, SH12, Tubeless Ready |
| Przednia opona | Schwalbe Racing Ray Performance, TL-Ready, 29x2.25", ADDIX SpeedGrip |
| Opona tylna | Schwalbe Racing Ralph Performance, TwinSkin, TL-Ready, 29x2.25", ADDIX |
Kokpit
| Mostek | ONE Race ICR, Alloy, 31,8mm, -7° |
| Kierownica | ONE Race, Alloy, 5mm rise, 31.8mm |
| Lewy chwyt | ONE Race, Lock-On |
| Prawy chwyt | ONE Race, Lock-On |
Części
| Siodełko | Fizi:k Ridon X5, Alloy |
| Dźwignia wspornika | SHIMANO SL-MT500-L, Seat post lever |
| Wspornik siodełka | ONE Sport Dropper Post, Alloy, 30.9mm |
| Zacisk wspornika | ONE CC-080A, 34.9mm, Black |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Bezpieczeństwo produktu
Producent
BIKE FUN International s.r.o.
Areál Tatry 1445/2
742 21 Kopřivnice, Czechy
info@bikefunint.com Zgłoś problem z bezpieczeństwem produktu