Superior XF 919 TR
Wystaw opinię o produkcie
Rower górski typu trail zbudowany na ramie ze stopu aluminium X6. Ten potrójnie cieniowany stop aluminium gwarantuje taką samą geometrię jak w modelach z karbonu. Ma wysoką sztywność i doskonałe przyspieszenie. Zawieszenie o skoku 140/130 mm zapewnia maksymalny komfort nawet na najtrudniejszym terenie, co wspomaga także opuszczany sztywny mostek. Za napęd odpowiada Shimano Deore 1x12, a za bezpieczeństwo hydrauliczne hamulce. Z korzystną ceną, jest to rower niemal niepokonany w swojej kategorii.
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Opis
Rama
| Rama | SU-02, Alu X6 Ultralite MTB Trail, Advanced Geometry, Travel 130 mm, Tapered Head Tube, BB92, 3D alloy one piece link, Alloy swingarm, SR dropout, Boost 12x148 mm, Inner cable routing, Dropped seat post ready |
| Amortyzator | RockShox 35 Gold RL, Tapered, DebonAir, 15x110mm axle, 140mm travel |
| Amortyzator tył | RockShox Monarch RT, size 190x51mm |
| Wkład suportu | SHIMANO BB-MT500PA, PressFit, shell 41x92mm |
| Główka | ACROS AZX-212 R5, ZS44/28.6 - ZS56/40 |
| Tylna oś | SB01, TA12x171.5, M12xP1.5x15.5L, Black |
Napęd
| Przekładnia | SHIMANO DEORE SL-M6100-IR, RAPIDFIRE Plus, 12-speed |
| Tylna przerzutka | SHIMANO DEORE RD-M6100, Shadow Plus Design |
| Zębatka | SHIMANO FC-MT510, 32T |
| Kaseta | SHIMANO DEORE CS-M6100, 12-speed, 10-51T |
| Łańcuck | SHIMANO DEORE CN-M6100 |
Hamulce
| Przedni hamulec | SHIMANO MT420, 4 piston, hydraulic disc brake |
| Przednia tarcza | SHIMANO SM-RT30, 180mm |
| Hamulec tył | SHIMANO MT420, 4 piston, hydraulic disc brake |
| Tarcza tył | SHIMANO SM-RT30, 180mm |
Koła
| Piasta Przednia | SHIMANO HB-TC500-15-B, 32H, CL, 15x110mm, THRU Type AXLE |
| Przednia Obręcz | STARS J30D, Disc, Tubeless, 32H |
| Przednia opona | Schwalbe Nobby Nic, Performance, 29x2.40", ADDIX |
| Piasta tylna | SHIMANO FH-TC500-MS-B, 32H, CL, 12X148mm, THRU Type AXLE |
| Obręcz tylna | STARS J30D, Disc, Tubeless, 32H |
| Opona tylna | Schwalbe Nobby Nic, Performance, 29x2.40", ADDIX |
| Szprychy | SAPIM Leader, Stainless Black |
| Nyple | SAPIM, Alloy |
Kokpit
| Mostek | ONE, Alloy, 35mm |
| Kierownica | ONE Alloy, 12mm rise, 35mm |
| Lewy chwyt | ONE Sport, Lock-On |
| Prawy chwyt | ONE Sport, Lock-On |
Części
| Siodełko | Fizi:k Terra Aidon X5, Alloy |
| Dźwignia wspornika | SHIMANO SL-MT500-L, Seat post lever |
| Wspornik siodełka | ONE Sport Dropper Post, Alloy, 30.9mm |
| Zacisk wspornika | ONE CC-904A, 34.9mm, Full CNC mahined, Black |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Bezpieczeństwo produktu
Producent
BIKE FUN International s.r.o.
Areál Tatry 1445/2
742 21 Kopřivnice, Czechy
info@bikefunint.com Zgłoś problem z bezpieczeństwem produktu