SuperiorXF 6.6 DC
Wystaw opinię o produkcie
Rower trailowy zbudowany na nowej ramie ze stopu aluminium X6. To właśnie potrójnie cieniowane aluminium gwarantuje geometrię bardzo zbliżoną do modeli karbonowych. Zapewnia to rowerowi wysoką sztywność i świetne przyspieszenie. Widelec o skoku 130 mm oraz tylny amortyzator o skoku 130 mm gwarantują doskonały komfort nawet w trudniejszym terenie. O napęd dba grupa Shimano 1x12 w kombinacji XT/SLX, co wraz z czterotłoczkowymi hamulcami oraz teleskopową sztycą sprawia, że jest to rower, na którym będziesz się świetnie bawić.
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Opis
Rama
| Rama | SU-02-02, Alu X6 Ultimate MTB Trail SU-02.2, Advanced Geometry Travel 130 mm, Integrated Cable Routing, BB92, 3D alloy one pice link, Alloy swingarm, SR dropout, Boost 12x148 mm, Inner cable routing, Dropped seat post ready. |
| Amortyzator | RockShox PIKE Select Charger RC, Tapered, DebonAir+, 15x110mm axle, 130mm travel |
| Amortyzator tył | RockShox Deluxe Select+ RT, size 190x45mm |
| Wkład suportu | SHIMANO BB-MT500PA, PressFit, shell 41x92mm |
| Główka | ACROS AZX-1052, ICR, ZS56/28.6 - ZS56/40, BlockLock 150° |
| Tylna oś | SB01, TA12x175.5, M12xP1.0x14.5mm, Black |
Napęd
| Przekładnia | SHIMANO SLX SL-M7100-IR, RAPIDFIRE Plus, 12-speed |
| Tylna przerzutka | SHIMANO XT RD-M8100, Shadow Plus Design |
| Zębatka | SHIMANO SLX FC-M7120, Hollowtech II, 34T |
| Kaseta | SHIMANO SLX CS-M7101, 12-speed, 10-51T |
| Łańcuck | SHIMANO DEORE CN-M6100 |
Hamulce
| Przedni hamulec | SHIMANO MT420, 4 piston, hydraulic disc brake |
| Przednia tarcza | SHIMANO SM-RT54, 180mm |
| Hamulec tył | SHIMANO MT420, 4 piston, hydraulic disc brake |
| Tarcza tył | SHIMANO SM-RT54, 180mm |
Koła
| Piasta Przednia | SHIMANO HB-TC500-15-B, 32H, CL, 15x110mm, THRU Type AXLE |
| Przednia Obręcz | WTB, KOM LIGHT TEAM i30, Disc, 32H, Tubeless Ready |
| Przednia opona | Schwalbe Wicked Will Performance, 29x2.40", ADDIX |
| Piasta tylna | SHIMANO FH-TC500-MS-B, 32H, CL, 12X148mm, THRU Type AXLE |
| Obręcz tylna | WTB, KOM LIGHT TEAM i30, Disc, 32H, Tubeless Ready |
| Opona tylna | Schwalbe Wicked Will Performance, 29x2.40", ADDIX |
| Szprychy | SAPIM Leader, Stainless Black |
| Nyple | SAPIM, Alloy |
Kokpit
| Mostek | ONE ICR, Alloy, 35mm, 0° |
| Kierownica | ONE Alloy, 12mm rise, 35mm |
| Lewy chwyt | ONE Sport, Lock-On |
| Prawy chwyt | ONE Sport, Lock-On |
Części
| Siodełko | Fizi:k Ridon X5, Alloy |
| Dźwignia wspornika | SHIMANO SL-MT500-L, Seat post lever |
| Wspornik siodełka | ONE Sport Dropper Post, Alloy, 30.9mm |
| Zacisk wspornika | ONE CC-080A, 34.9mm, Black |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Bezpieczeństwo produktu
Producent
BIKE FUN International s.r.o.
Areál Tatry 1445/2
742 21 Kopřivnice, Czechy
info@bikefunint.com Zgłoś problem z bezpieczeństwem produktu