TEAM XF 29 Factory Racing
Wystaw opinię o produkcie
Rower górski typu trail zbudowany na ramie ze stopu aluminium X6. Ten potrójnie cieniowany stop aluminium gwarantuje taką samą geometrię jak w modelach z karbonu. Ma wysoką sztywność i doskonałe przyspieszenie. Zawieszenie o skoku 140/130 mm zapewnia maksymalny komfort nawet na najtrudniejszym terenie, co wspomaga także opuszczany sztywny mostek. Za napęd odpowiada Shimano Deore 1x12, a za bezpieczeństwo hydrauliczne hamulce. Z korzystną ceną, jest to rower niemal niepokonany w swojej kategorii.
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Opis
Rama
| Rama | SU-01, Carbon MTB Race Pro, Advanced Race Geometry, Travel 100 mm, Tapered Head Tube, BB92, 3D alloy one piece link, Carbon swingarm, SR dropout, Boost Thru Axle 12x148 mm, Inner cable routing, Dropped seat post ready |
| Amortyzator | RockShox SID Ultimate Charger RD R, Tapered, DebonAir, 15x110mm axle, 110mm travel, 2 position |
| Amortyzator tył | RockShox SIDluxe Ultimate Remote, size 190x45mm, 2 position |
| Wkład suportu | SRAM DUB , PressFit, shell 41x92 mm |
| Główka | ACROS AZX-220 R4, ZS44/28.6 - ZS56/40, BlockLock 150° |
| Tylna oś | SB01, TA12x171.5, M12xP1.5x15.5L, Black |
Napęd
| Przekładnia | SRAM AXS ROCKER, 12-speed |
| Tylna przerzutka | SRAM XX EAGLE AXS |
| Zębatka | SRAM XX, DUB, Carbon, 34T |
| Kaseta | SRAM X0 XG-1295, 12-speed, 10-52T |
| Łańcuck | SRAM X0, Eagle |
Hamulce
| Przedni hamulec | SHIMANO XTR M9100, hydraulic disc brake |
| Przednia tarcza | SHIMANO RT-MT900, 180mm |
| Hamulec tył | SHIMANO XTR M9100, hydraulic disc brake |
| Tarcza tył | SHIMANO RT-MT900, 160mm |
Koła
| Koło przód | DT Swiss XRC 1501 SPLINE®, Carbon, CL, 15x110mm, Tubeless Ready |
| Koło tył | DT Swiss XRC 1501 SPLINE®, Carbon, CL, 12x148mm, SRAM XD, Tubeless Ready |
| Przednia opona | Schwalbe Racing Ray Evo, TL-Easy, SuperRace, 29x2.25", ADDIX Speed |
| Opona tylna | Schwalbe Racing Ralph Evo, TL-Easy, SuperRace, 29x2.25", ADDIX Speed |
Kokpit
| Mostek | ONE Race, Alloy, 31,8mm, -7° |
| Kierownica | ONE Race, Carbon, 31.8mm |
| Lewy chwyt | ONE Race, Lock-On |
| Prawy chwyt | ONE Race, Lock-On |
Części
| Siodełko | Fizi:k Terra Argo X3, Kium |
| Dźwignia wspornika | SRAM AXS ROCKER, Dropper Post Lever |
| Wspornik siodełka | SRAM Reverb AXS dropper post, 30.9mm |
| Zacisk wspornika | ONE CC-904A, 34.9mm, Full CNC mahined, Black |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Bezpieczeństwo produktu
Producent
BIKE FUN International s.r.o.
Areál Tatry 1445/2
742 21 Kopřivnice, Czechy
info@bikefunint.com Zgłoś problem z bezpieczeństwem produktu